Bratislavská 1, Košice, SK Bohoslužby sú každú nedeľu o 9:30 ráno


Dorast


Dorast – Nezastaviteľní / Unstoppable /

Ak si si na nás klikol, tak Ťa určite bude zaujímať kto sme a čo robíme. Takže naša práca a zameranie sú veľmi pestré, keďže sa venujeme generácii mladých ľudí v Košiciach aj mimo Košíc na základných aj stredných školách. „Nezastaviteľní” je partia nadšených chalanov a dievčat, ktorí sú za každú srandu. Máme stretávky každý piatok na Bratislavskej ulici v Kresťanskom centre Apoštolskej cirkvi o 17:30. Program, ktorý máme je plný adrenalínu v hrách, niekedy pozeraní filmu alebo párty, ktoré sú o humore a vzťahoch.

Veľmi dôležitou súčasťou Dorastu je dorastová kapela, ktorá hrá piesne /kresťanské chvály/, ktoré sú pre mladého človeka veľmi zaujímavé a majú čo povedať v dnešnej dobe. Taktiež kážeme Božie slovo /Bibliu/ pútavou formou ,ktorá oslovuje mladých ľudí v Košiciach, mení ich životy a dáva nádej veľakrát unudeným tínedžerom, ktorí niekedy nevedia čo s časom v tejto dobe. Sme presvedčení a veríme, že Božie slovo sa stalo odkazom pre plnohodnotnú zmenu v živote každého človeka a zvlášť tínedžera.

Máme za sebou roky tejto služby a vieme, že mladý človek vycíti, či to s nim myslite vážne, alebo sa len na niečo hráte. Rozhodli sme sa preto ukázať tínedžerom, že uprostred akýchkoľvek okolností, ktoré prežívajú, sú tu ľudia, ktorí sa im neotočia chrbtom, ale budú pri nich stáť aj keď im bude veľmi ťažko. Naša služba spočíva v tom, aby sme im mohli poukázať na Ježiša Krista, ktorý zmenil aj naše životy a naplnil ich niečím iným, než čo dáva ulica.

Ak si sa rozhodol/la a chceš nás navštíviť, tak neváhaj ani chvíľku, vypni comp a dôjdi to čeknúť.

Práve si bol pozvaný! Každý je vítaný! Vidíme sa celý školský rok každý piatok o 17:30.