Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Premiéra dokumentu Prebudenie

apríl 8 @ 18:00 - 20:00

Milí priatelia,

pozývame Vás na premietanie dokumentárneho filmu „Prebudenie“. Video upútavku si môžete pozrieť na našom YoutTube kanáli: https://www.youtube.com/watch?v=31jeLjPUvCM

Rómska otázka je dobre známa naprieč celou našou spoločnosťou. Krádeže, žobrajúce deti, osady zavalené odpadkami, nezamestnanosť, kriminalita  či ťažké podmienky zaradiť sa do spoločnosti sú obrazy, s ktorými sa denne stretávame naživo či v médiách.
Existuje však cesta, ktorá láme všetky tieto problémy. Radi by sme týmto dokumentom priblížili to, čo sa posledné roky deje v niektorých rómskych osadách a mestách na Slovensku, kde Boh zásadne mení ľudské životy.
Miznúca kriminalita, nádherní premenení Rómovia pomáhajúci ďalším. Osobné výpovede Rómov, ktorým Boh zmenil život ako aj pohľad do rómskych kresťanských spoločenstiev, kde nechýba skutočný zápal, radosť a radikálna premena ich životného štýlu a pohľadu na život.
To je prvá téma zo série pripravovaných dokumentov. Veríme, že tieto dokumentárne filmy budú mať prínos pre celú našu spoločnosť a prinesú nielen inšpiráciu, ale aj cestu k riešeniu problémov, ktoré dokáže skutočne zmeniť len Boh.

 

Podrobnosti

Dátum:
apríl 8
Čas:
18:00 - 20:00
Návrat hore